چیزی یافت نشد

مطلبی متناسب با جستجوی شما یافت نشد

زیبایی یک مراسم به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. سفره آرایی یکی از این مواردی است که اگر به نحو شیک و زیبا چیدمان شود، جلوه خاص و ویژه‌ای به مراسم شما خواهد بخشید. شاید در وهله اول هنگامی که واژه سفره آرایی به گوشتان بخورد، آن را مختص تزیین میز غذا بدانید اما از سفره آرایی برای مراسمات مختلف نظیر مراسم عقد و عروسی، جشن تولد، شب یلدا، مراسم ختم و… استفاده می‌شود. البته نحوه چینش و لوازم بکار رفته در تزیین آنها از مراسمی به مراسم دیگر تفاوت هایی باهم دارند.

انتخاب دیزاین سفره آرایی که مناسب با مجلس شما باشد در مجلل و باشکوه‌تر کردن مراسمتان نقش بسزایی دارد و برای شما و مهمان‌هایتان خاطره‌ای زیبا و به یادماندنی رقم خواهد زد. از آنجایی که برگزاری مراسم و رسیدگی به تمام جزئیات آن بسیار وقت گیر است در این راستا سایت لاکچریا همراه شماست تا با معرفی مدرن‌ترین و کاربلدترین تیم‌های تشریفاتی مجالس شهر شما، بخش سنگین برگزاری مراسم را از دوش شما بردارد. در این صورت به عنوان میزبان مجلس خواهید توانست به دور از نگرانی لحظات به یاد ماندنی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

سفره عقد

اولین مرحله در تدارکات ازدواج، برگزاری مراسم عقد و انتخاب سفره عقد مورد پسندتان است. سفره عقد از زمان‌های گذشته نیز وجود داشته اما امروزه از آنجایی که زیبایی در هر زمینه‌ای حائز اهمیت است درنتیجه سفره‌های عقد نیز مدرن‌تر و لاکچری‌تر دیزاین می‌شوند. بنا به باورهایی وسایل مورد استفاده در تزئینات سفره عقد بی‌دلیل نیس و هر کدام نماد ویژه‌ای برای سعادت و خوشبختی زوج عروس و داماد است.

به‌خاطر همین نحوه چیدمان آن به شکلی آراسته و شکیل برای ایرانیان از ارج بالایی برخوردار بوده و خوشایند است. استفاده از ظروف کریستالی و مجسمه‌های مجلل و خاص به مراسم عقد شما زیبایی چشمگیری خواهد بخشید و آن را در ذهن‌ها ماندگارتر خواهد کرد.