چیزی یافت نشد

مطلبی متناسب با جستجوی شما یافت نشد

انتخاب کیک و شیرینی عروسی یکی از دل‌پذیرترین و هیجان انگیزترین قسمت مراسم جشن است که در عکس‌ها و فیلم‌ها برای همیشه به یادگار خواهد ماند. این مورد مخصوصاً برای عروس خانم‌ها که عاشق زیبایی هستند، مهم است و دلشان می‌خواهد کیک مراسمشان نیز خاص و تک باشد، جوری که زیبایی و طعم بی‌نظیر آن زبانزد همه مهمانان شود.

علاوه بر کیک، در نحوه انتخاب شیرینی عروسی نیز باید دقت خاصی به خرج داد. درست است که طعم و ظاهر کیک و شیرینی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما از طرفی انتخاب ما باید جوری باشد که به‌راحتی بتوان آن را به مهمانان سرو کرد. کیک‌های عروسی معمولاً به‌خاطر تعداد زیاد مهمانان به‌صورت چند طبقه تهیه می‌شوند که بسیار لوکس و چشم‌نواز هستند.

در هنگام عقد قرارداد با تشریفات مد نظرتان، به شما پکیج‌های پذیرایی مختلفی ارائه داده خواهد شد. با انتخاب پکیج مدنظرتان می‌توانید صفر تا صد پذیرایی مراسمتان را به آنها واگذار کرده و خودتان با خیالت راحت به بقیه کارهایتان برسید. در غیر این صورت خودتان باید برای تهیه کیک و شیرینی مراسمتان با یک قنادی هماهنگ شوید.

بهترین کیک و شیرینی عروسی چه ویژگی هایی دارد؟

تمامی زوج‌های جوان که در آستانه برگزاری مراسم هستند، دلشان می‌خواهد خاص‌ترین و لاکچری‌ترین مراسم متعلق آنها باشد. کیک و شیرینی انتخابی جزئی از این مراسم مجلل است که اگر در دیزاین آن خلاقیت به خرج داده شود بی شک خیره‌کننده خواهد بود. در تعیین شکل و ظاهر آن هیچ محدودیتی ندارید و با توجه به سلیقه خود می‌توانید اقدام به انتخاب کنید. اما مقدار آن باید متناسب با تعداد مهمان‌هایتان باشد.

کیک‌های عروسی معمولاً دوطبقه و یا بیشتر هستند. برای دانستن اندازه و مقدار کیک می‌توانید با در دست داشتن تعداد مهمان‌هایتان از شیرینی سراها کمک بگیرید. برای داشتن مراسمی عالی علاوه شکل و دیزاین کیک، طعم آن نیز حائز اهمیت است. حتماً قبل از فرا رسیدن روز عروسی مقداری از کیک عروسی‌تان سفارش دهید و طعم آن را تست کنید. اگر طرفدار استفاده از گل در دیزاین کیک خود هستید، حتماً از گل‌های مصنوعی استفاده کنید و توجه کنید که رنگ آن با تم مراسمتان هم‌خوانی داشته باشد.

انتخاب شیرینی عروسی نیز همانند کیک آن تأثیر زیادی در به‌یادماندنی کردن مراسمتان دارد. شیرینی که تهیه می‌کنید باید علاوه بر تازه بودن و طعم خوب، سرو آن نیز آسان باشد. برای مثال شیرینی‌های چند لایه‌ای که در تزئین آنها از پودر قند استفاده شده برای عروسی به هیچ عنوان مناسب نیستند. بسیاری از مهمانان برای اینکه لباس‌هایشان کثیف نشود، ممکن است از میل کردن آن امتناع کنند.

در کنار ویژگی های ذکر شده در قسمت بالا نکات دیگری نیز وجود دارد که به هنگام سفارش کیک و شیرینی عروسی باید مدنظر قرار دهید. هر چه اطلاعات شما در این مورد جامع و کامل تر باشد، انتخاب هم برای شما آسانتر و هدفمند تر خواهد بود و هم قنادی یا تشریفاتی که مسئولیت تهیه آنها را به عهده دارند، به دور از شک و تردید، بهتر روی کیفیت کار تمرکز خواهند کرد. این نکات به شرح زیر میباشند:

قیمت کیک و شیرینی عروسی

هزینه کیک و شیرینی بخشی از مخارج مراسم عروسی است که به هنگام تقسیم بندی بودجه خود باید به این مورد نیز توجه نمایید. بالطبع هر چه به دنبال کیک و شیرینی اعیانی و باکیفیت با دیزاین خاص بروید قیمت آن نیز بیشتر میشود. قبل از سفارش کیک و شیرینی، در مورد رنج قیمت آنها تحقیقات لازم را انجام دهید تا بدون اینکه با کمبود بودجه مواجه شوید، از مهمان هایتان نیز پذیرایی خوب و کاملی داشته باشید.

روش حمل و نقل کیک و شیرینی

قنادی ها معمولا به هنگام تهیه کیک و شیرینی مجالس عروسی، دقت و توجه زیادی به خرج میدهند. اما گاهی پیش میاید که با گله و شکایت زوجین درمورد به هم ریختن دیزاین و دکوراسیون کیک مواجه میشوند. این اتفاق بسیار ناگوار که گاهی برای عروس و داماد ها پیش می‌آید و مراسم پذیرایی آنها را با چالش و مشکلات زیادی مواجه میسازد، از طرف قنادی نیست. بلکه متاسفانه به دلیل عدم آگاهی رانندگان در نحوه حمل و نقل پیش می‌آید. برای اینکه شما نیز این اتفاق تلخ را تجربه نکنید پیشنهاد میشود پروسه حمل و نقل را به عهده پیک خود قنادی واگذار کنید. مخصوصا اگر کیک عروسی شما طراحی خاصی داشته باشد، بهتر است ریسک نکنید.