چیزی یافت نشد

مطلبی متناسب با جستجوی شما یافت نشد

دختران در دوران مجردی حتی یکبار هم که شده خودشان را در لباس عروس زیبا وسط مراسم عروسیشان تصور کرده‌اند. زمانی که ازدواج کنند و در شرف برگزاری مراسم عروسی خود باشند، دغدغه های اصلی آنها شروع خواهد شد. قطعا یکی از این دغدغه ها انتخاب لباس عروس شیک و زیبا خواهد بود. در روز عروسیتان زمانی که در میان مهمان ها حاضر می‌شوید بی شک همه نگاه ها روی لباس عروسی شما و مدل آن خیره خواهد ماند. بنابراین لازم است که در انتخاب مدل آن توجه ویژه ای کنید.

برای اینکه بتوانید در چنین شب رویایی مث الماس بدرخشید باید بگردید و یک مزون لباس عروسی که کارهای خاص و مدرنی دارد، انتخاب کنید. با پیدا کردن مزون مدنظرتان هم میتوانید لباس عروسیتان را از بین کارهای آماده و از قبل دوخته شده آنها انتخاب کنید و یا اینکه مدل مورد پسندتان را به آنها سفارش دهید تا بدوزند.

ویژگی های مهم در انتخاب لباس عروس

درست است که شیک و خاص بودن مدل لباس عروس در زیبایی مراسم نقش بسزایی دارد اما در کنار زیبایی نباید از راحتی و سبکی آن چشم پوشی کنید زیرا قرار است ساعت ها با آن لباس برقصید و سرپا بمانید. معمولا عروس خانم ها دوست دارند که لباس عروسیشان پفی و دنباله دار باشد. اگر شما نیز به دنبال چنین لباسی هستید، بهتر است به هنگام سفارش، با مزون مدنظرتان هماهنگ کنید که به دنباله لباستان قابلیت جدا شدن و وصل شدن را اضافه کنند. در این صورت هر موقع احساس اذیت کردید، میتوانید دنباله لباستان را جدا کنید.

برای اینکه بتوانید به یک عروس زیبا و لاکچری تبدیل شوید جوری که همه نگاه ها به زیبایی شما خیره بماند، باید مدل لباس عروس شما با سایر آیتم های استایلتان نظیر جواهرات، تور عروسی، مدل مو و آرایشتان نیز در تناسب باشد. توجه داشته باشید که انتخاب لباس عروس خود را به روزهای پایانی موکول نکنید و حداقل از شش ماه قبل اقدام به تهیه آن کنید.