چیزی یافت نشد

مطلبی متناسب با جستجوی شما یافت نشد

امروزه عده‌ای از عروس و دامادها برای برگزاری جشن عروسی مجلل و خاص معمولاً ترجیح می‌دهند مراسم خود را در باغ تالار برگزار کنند. آنها قرار است بهترین و به یاد ماندنی‌ترین شب زندگی خود را در کنار عزیزانشان جشن بگیرند. این محبوبیت باغ تالارها معمولاً به‌خاطر داشتن فضای باز و دلنشینشان است.

محیط باغ تالارها به‌قدری جذاب و شیک طراحی شده است که زمینه‌ساز یک جشن عروسی لاکچری و باشکوه را برای شما فراهم می‌کند طوری که تمامی چشم‌ها روی شما و زیبایی مراسمتان خیره خواهد ماند. استفاده از باغ تالارها برای برگزاری جشن عروسی مخصوصاً در فصل بهار و تابستان که سرسبزی طبیعت همه جا را فرا گرفته به شما حس خاص بودن خواهد داد و یک مراسم متفاوت و رویایی را تجربه خواهید کرد.

عکس‌هایی که در چنین محیط‌هایی گرفته می‌شود نیز فوق‌العاده زیبا و هنری خواهند بود. ترکیب زیبایی محیط با زیبایی عروس خانم آنها را به  یک ملکه در دل طبیعت تبدیل خواهد کرد. امکانات باغ تالارها با توجه به بودجه مدنظرتان متفاوت است. بستگی دارد به دنبال چه باشید هر چقدر آپشن‌های آن بیشتر شود طبیعتاً هزینه‌های آن نیز افزایش می‌یابد.

تالار و باغ تالار چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟

عمده‌ترین تفاوت تالار و باغ تالار مربوط به فضا و محیط آنهاست. باغ تالارها همان‌طور که از نامشان پیداست دارای فضای باز هستند که با گل و گیاهان و درختان طبیعی به طور شیک و خاص مزین شده‌اند. اما آپشن های تالار عروسی اندکی متفاوت با باغ تالار است. تالارها ویژگی بالا را ندارند و دارای محیطی سرپوشیده هستند. طراحی و چیدمان وسایل باغ تالارها به‌گونه‌ای است که علاوه بر راحتی مهمانان، محیطی دلربا و زیبا در انتظارشان خواهد بود.

در قسمتی از باغ تالارها محیطی سرپوشیده نیز ساخته شده است تا در صورت سردی هوا و بارندگی، ادامه مراسم در آنجا صورت گیرد. وجود چنین آپشن‌های زیادی در باغ تالارها سبب شده که هزینه آنها از تالارهای پذیرایی نیز بیشتر باشد. بنابراین اگر شما تمایل به برگزاری جشن عقد یا عروسی با بهترین و خاص‌ترین امکانات باشید باید هزینه‌های آن را نیز مدنظر بگیرید.

ویژگی باغ تالار عروسی مدرن و لاکچری

عاشقان و دوستداران طبیعت معمولا علاقه مند به برپایی مراسم عقد و عروسی خود در فضای دلباز،  باصفا و دلپسند باغ تالار با حضور دوستان و آشنایان خود هستند. زیبایی این مکان ها در فصول بهار و تابستان وصف ناپذیر است و یک جشن رویایی و لاکچری برای هر عروس و دامادی رقم خواهد زد. آپشن های باغ تالار تعیین کننده قیمت آنها میباشند.

درست است که قیمت رزرو چنین مکان هایی در مقایسه با تالارهای عروسی اندکی زیاد است اما با دانستن یک سری نکات میتوانید باغ تالار قیمت مناسب را نیز پیدا نمایید. دلیل محبوبیت باغ تالارها فقط به خاطر فضای سرسبز آنها نیست بلکه خصوصیات دیگری نیز دارند که میتوانند از دلایل ارجح بودن آنها نسبت به تالارها باشند. برخی از این خصوصیات به شرح زیر هستند:

  • ورودی مدرن و شیک باغ تالار
  • میز و صندلی های زیبا با دیزاین خاص و هماهنگ با محیط
  • دیزاین و دکوراسیون جذاب محیط باغ با گل های زیبا
  • برخورداری از هوای آزاد
  • زیبا کردن عکس و فیلم های یادگاری مراسم
  • آبشار مصنوعی و گل و درخت های تزیینی زیبا و لاکچری
  • تاسیس پارکینگ مجهز برای ماشین مهمان های مجلس

هر چه قیمت باغ تالار گران تر باشد، آپشن ها و خدمات آنها نیز بیشتر خواهد بود. در اینجا اصل کار شما هستید که چه مقدار بودجه برای رزرو محل برگزاری مراسمتان کنار گذاشته باشید.