چیزی یافت نشد

مطلبی متناسب با جستجوی شما یافت نشد

شروع تدارکات عروسی برای هر زوجی با شور و هیجان خاصی همراه است. از گل آرایی ماشین عروس گرفته تا آهنگ رقص و بزن و بکوب روز وصلتشان برای زوجین بسیار مهم است. هنگامی که روز موعود فرا رسد آقا داماد با تزیین ماشین عروس به دنبال عروس خانم خواهد رفت تا باهم به سوی محل برگزاری مراسم حرکت کنند. برخی زوج ها ترجیح میدهند با کرایه کردن یک ماشین لوکس و لاکچری و یا ماشین کلاسیک قدیمی به مراسم خود تشریف فرما شوند و برخی دیگر نیز تزیین ماشین های خود را برای این امر برمی‌گزینند.

نحوه گل آرایی ماشین عروسی که انتخاب کرده‌اید نیز در زیبایی و به یاد ماندنی کردن این روز تکرارنشدنی نقش مهمی دارد. گل آرایی ماشین عروسی کار ساده ای نیست و برای اینکه نتیجه کار لوکس و خیره کننده باشد، گل فروشی ها و برخی تشریفات برگزار کننده مراسم عروسی دیزاین آن را به عهده می‌گیرند. سایت لاکچریا در این زمینه همراه شما است تا بهترین‌های شهرتان اعم از گل فروشی ها، تشریفات برگزار کننده مجالس عروسی و همچنین مراکز کرایه ماشین عروس را به شما معرفی کند.

اجاره ماشین عروس لوکس و لاکچری

اقدام به اجاره ماشین عروس امروزه در بین زوجین بسیار ترند شده‌است مخصوصا اجازه اتومبیل های لاکچری با امکانات زیاد و ویژه آرزوی بسیاری از عروس و دامادها می‌باشد. به وضوح میدانید که هر چه ماشین عروسی که انتخاب میکنید مدل بالا و شیک باشد، عکس و فیلم های جشن عروسیتان نیز جلوه زیبایی خواهد داشت و با هر بار نگاه کردن به آنها حس خوبی خواهید گرفت. گاهی برخی از زوجین خود دارای یک ماشین لوکس و گران قیمت هستند ولی باز هم اقدام به اجاره ماشین میکنند. زیرا دوست دارند با یک ماشین کلاسیک در زیبا ترین شب زندگی شان حضور داشته باشند. خودروهای اجاره ای در سه دسته کلاسیک، اسپرت و شاسی بلند قرار دارند که با توجه به سلیقه خود اقدام به اجاره آنها کنید.

شایان ذکر است که کرایه ماشین عروس بستگی به مدلی که انتخاب میکنید، متفاوت است. پس حتما از قبل بودجه خود را برای این امر مشخص نمایید. گاهی اوقات داماد فاقد گواهی رانندگی میباشد و یا ترجیح میدهد در این روز زیبا رانندگی نکند. شرکت ها و موسسات اجاره ماشین برای حل این مشکل به ارائه آپشن هایی مانند اجاره ماشین با راننده و بدون راننده نیز پرداخته‌اند تا هر کسی مطابق با شرایط و باب میل خود گزینه‌ای انتخاب نماید. برخی از شرکت های اجازه ماشین عروس در کنار خدمات ذکر شده، گل آرایی خودرو و طراحی دسته گل عروس را نیز به عهده میگیرند تا از دغدغه های تدارکات عروشی شما کم کرده و زیبا ترین و خاص ترین دیزاین را تقدیمتان کنند.