چیزی یافت نشد

مطلبی متناسب با جستجوی شما یافت نشد

برای شرکت در هر مهمانی بهتر است لباس مخصوص آن مهمانی را پوشید. بوتیک و فروشگاه های لباس مجلسی برای مجالس رسمی و مناسبات لباس هایی را ارائه می دهند. لباس مجلسی برای آقایان تقریبا تنوع چندانی ندارد چرا که اکثرا برای مجالس رسمی دکت وشلوار رسمی و برای نیمه رسمی هم کت و شلوار اسپرت و یا ست اسپورت میباشد.

لباس مجلسی خانم نسبت به آقایان تنوع زیادتری دارد و برای همین فروشگاه های مربوط به لباس مجلسی خانم ها به دسته بندی های بیشترتقسیم می شود. در این قسمت ما سعی می کنیم فروشگاه های لباس مجلسی مردانه و بانوان را برای شهر های مختلف معرفی کنیم. تا کاربران سایت لاکچریا بتوانند به راحتی به این فروشگاه ها دسترسی داشته باشند.

ست مجلسی آقایان

به هنگام آمادگی برای حضور در مجالس و مهمانی‌ها داشتن استایلی شیک و خاص در جذابیت آقایان بسیار تاثیرگذار است. با توجه به جو مجلسی که به آن دعوت هستید باید دقت و حساسیت لازم را در انتخاب ست لباس مجلسی مردانه خود به خرج دهید. در حالت کل می‌توان گفت که استایل آقایان در دو دسته استایل رسمی مردانه و استایل غیر رسمی مردانه وجود دارد که استفاده از هر کدام مکان مناسب خود را دارد.

برای مجالس رسمی مانند عروسی و نهادهای رسمی کار، بهتر است لباس‌های کلاسیک مردانه با رنگ های خنثی در اولویت انتخاب شما باشد. زیرا چنین انتخابی همیشه مردان را با وقار و اصیل نشان میدهد. از طرفی می‌توانید برای دورهمی‌ها و مهمانی‌های دوستانه تیپ اسپرت مردانه و یا نیمه رسمی را برای پوشیدن انتخاب کنید. به طور کلی هر سبک لباسی که می‌پوشید باید به ترکیب رنگ‌ها اهمیت دهید تا هارمونی خوبی باهم داشته باشند.

ست مجلسی خانمها

خانم‌ها به طور ذاتی عاشق شیک پوشی هستند و هنگامی که به یک مراسم و یا مجلسی دعوت می‌شوند از روزها و حتی ماه ها قبل برای آن برنامه ریزی میکنند که چه بپوشند. ساعت ها پاساژگردی برای انتخاب لباس مجلسی زنانه و یا لباس شب برای خانم‌ها نه تنها اذیت کننده نیست بلکه بسیار خوشایند و سرشار از حس خوب است.

اغلب خانم‌ها هنگامی که به مجلسی دعوت میشوند دلشان میخواهد در مرکز توجهات قرار گیرند بنابراین داشتن استایلی عالی و بی نقص آنها را در رسیدن به آرزویشان یاری خواهد کرد. با توجه به مجلسی که به آن دعوتید می‌توانید از کت و دامن، لباس شب بلند و یا کوتاه، ست بلوز و شلوار خوش رنگ و… استفاده کنید.