چیزی یافت نشد

مطلبی متناسب با جستجوی شما یافت نشد

بی‌شک یکی از قسمت‌های پر خرج و پر زحمت تشکیل زندگی مربوط به خرید جهازیه برای زوج تازه عروس و داماد است. در کشور ما ایران خرید جهیزیه در برخی فرهنگ‌ها به عهده خانواده عروس و در برخی فرهنگ‌ها نیز آقا داماد مسئولیت تهیه آنها را به عهده دارد. در زمان‌های قدیم تشکیل زندگی دو نفره ساده‌تر از زمان حال بود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تمایل به داشتن زندگی لوکس و راحت در بین جوانان، تنوع لوازم خانگی به‌قدری زیاد شده که با داشتن بودجه مناسب تهیه جهازیه برایتان آسان‌تر خواهد بود.

پیدا کردن لوازم خانه‌ای که کیفیت مدنظر شما را داشته باشد پروسه‌ای زمانبر و خسته کننده است و شما دائما مجبورید برای خرید آنها از فروشگاهی به فروشگاه دیگر درحال گردش باشید. برای جلوگیری از خستگی بیش از حد شما و هدفمند خرید کردنتان در این سایت به معرفی فروشگاه‌هایی خواهیم پرداخت که با توجه به بودجه خود می‌توانید باکیفیت‌ترین محصولات را خریداری نمایید.

نکات مهم به هنگام خرید جهازیه

از بخش های دلپذیر و در عین حال پر زحمت تشکیل زندگی، برنامه ریزی و تدارکات برای خرید جهازیه میباشد که کاری زمان بر و خسته کننده است. برای این کار در ابتدا باید میزان بودجه و هزینه تعیین شود، سپس بر اساس آن، لیست اقلام آماده شده و پروسه خرید و بدو بدو آغاز میشود. تهیه جهازیه در برخی فرهنگ ها به عهده خانواده عروس و در برخی فرهنگ ها نیز به عهده خانواده داماد و یا مشترک است.

عروس و داماد روزها به دنبال گردهم آوردن لوازم خانه مشترکشان میگردند و دوس دارند از هر وسیله ای زیبا ترین و خاص ترینش را انتخاب نمایند. فراموش نکنید که در خرید جهیزیه صرف پول هنگفت ملاک بر بهترین بودن جهازیه نیست، بلکه شما باید با توجه به نیازهایتان، انتخاب هوشمندانه ای انجام دهید. این هارمونی درست رنگ ها و مدل ها است که جهازیه عروس را زیبا، مدرن و لاکچری میکند. قبل از شروع به خرید لازم است نکاتی را بدانید تا بتوانید خرید بهتری انجام دهید. این نکات به شرح زیر میباشند:

درنظر گرفتن متراژ خانه

تهیه لیست جهازیه عروس

مشخص کردن لوازم ضروری و غیرضروری جهازیه

تعیین تم رنگی وسایل خانه

تحقیق و پرس و جو قبل خرید

مقایسه و چشم و هم چشمی ممنوع!

انتخاب فرش دست بافت یا ماشینی؟

سرویس اتاق خواب

خرید مبلمان جهیزیه

سرویس پذیرایی جهازیه عروس