چیزی یافت نشد

مطلبی متناسب با جستجوی شما یافت نشد

ازدواج بزرگترین و مهمترین تصمیم و اتفاق در زندگی هر شخص می باشد، مشاوره در امر ازدواج از اساسی ترین و واجب ترین مشاوره ها، در طول زندگی میباشد چرا که بصورت نرمال بیش ار دو سوم عمر انسان در کنار همسر و خانواده خود سپری میشود.

علاوه بر مشاوره در مورد تصمیم گیری های امور مربوط به زندگی شما می توانید دربرگزاری مراسمات از مشاورین برجسته برگزاری مراسم استفاده نمایید. در واقع مشاور مراسم به شما ایده چگونگی برگزاری و همچنین زمان بندی انجام امور را ارائه می دهد.

مشاوره ارزواج

مشاوره ازدواج انواع مختلفی دارد که به زمان و موقعیت شما بستگی دارد برای مثال مشاوره قبل ازواج که خود به دو نوع تقسیم می شود  یکیقبل انتخاب و دیگری بعد انتخاب شخص مقابل است و مشاوره هایی مانند مشاوره دوران نامزدی و … که هر کدام می تواند از وقوع اتفاقتی که شاید زندگی یک شخص را دگرگون کند جلوگیری نماید.

مشاوره و برنامه ریزی مراسمات

برگزاری مراسم واقعا نیاز به یک مدیر مدبر دارد که بتواند یک مراسم را به نحو احسن مدیریت کند تا یک مراسم عالی و لاکچری داشته باشیم. ناگفته نماند علاوه بر مدیریت در هنگام برگزاری مراسم، مدیر مراسم باید قبلا تدارکات لازم را پیش بینی و فراهم کرده باشد و همچنین زمانبدی اجرای هر قسمت از مراسم را نیز از قبل با تیم اجرای هماهنگ شده باشد.

از آنجایی که بیشتر مراسمات مانند عقد و عروسی، در طول زندگی انسان یکبار بیشتر اتفاق نمی افتد، نمی توان توقع داشت که افراد خود بتوانند برنامه ریزی دقیق و منظم و در عین حال مدرن داشته باشند. در این میان افرادی هستند که هم بطور تجربی و هم با کسب دانش به عنوان مشاور و منیجر مراسمات فعالیت دارند و شما می توانید در اجرای مراسمات از آنها کمک بگیرید.