چیزی یافت نشد

مطلبی متناسب با جستجوی شما یافت نشد

مهم ترین بخش استایل آقایان در روز عروسیشان، انتخاب لباس دامادی شیک و برازنده است. در این شب زیبا و به یاد ماندنی که همه نگاه ها به سمت عروس و داماد است، شما نیز باید به عنوان داماد مراسم، به اندازه عروس خانم در انتخاب استایل مناسب خود دقت و سلیقه لازم را به خرج دهید. آقایان با اینکه در طول زندگی در بسیاری از مکان ها و مراسمات مختلف از کت و شلوار استفاده می‌کنند اما لباس دامادی با دیگر مراسمات فرق دارد زیرا شما در عروسی خودتان در راس دید مهمانان هستید پس باید به خاص و ویژه بودن آن به هنگام انتخاب توجه کنید.

درست است که تنوع لباس دامادی نسبت به لباس عروس کمتر است اما برخی ویژگی های بارز اعم از طرز دوخت، جنس پارچه و… وجود دارد که در بی نقص و اعیانی دیده شده آنها بسیار موثر است. در کنار کت و شلوار دامادی خوش رنگ و خوش دوخت، استفاده از اکسسوری هایی نظیر ساعت، گل سینه کت داماد، کراوات، پاپیون، دستمال جیب و… که از لحاظ رنگ و مدل متناسب با کت و شلوار شما باشد، استایلی بی‌نظیر برای شما به همراه خواهد داشت.

بهترین مدل کت و شلوار دامادی

برای اینکه بتوانید در روز عروسی خود به عنوان داماد مجلس در ظاهری شیک و بی نقص حاضر شوید، باید در انتخاب کت و شلوار خود دقت و لازم و کافی  را به خرج دهید. بهترین مدل کت و شلوار دامادی آن مدلی است که با ویژگی های ظاهری شما مانند رنگ پوست، جثه و اندام شما در تناسب باشد. در واقع وقتی صحبت از بهترین به میان آید، نمیتوان به مدل خاصی اشاره کرد. زیرا همانطور که گفتیم بهترین هر کس بستگی به ویژگی های ظاهری او، متفاوت است. برای اینکه در کت و شلوار دامادی جذاب و جنتلمن به نظر برسید، به سبک دوخت و جنس پارچه آن توجه ویژه کنید.